Skip to main content

Ryanair zapowiada sezon lato 2020 na lotnisku Warszawa/Modlin. Nowa trasa do Pafos, wiele wakacyjnych kierunków

A A A Drukuj

Ryanair ogłosił dziś oficjalne rozpoczęcie lotów z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin do Pafos na Cyprze. W letnim rozkładzie lotów 2020 znajdzie się 51 tras, obok wspomnianego Pafos, dostępne będą również połączenia do Charkowa czy też niedawno uruchomione całoroczne połączenie do Tel Awiwu.

Ryanair ogłosił dziś 4 nowe, dodatkowe trasy z Polski na lato 2020, w tym z lotniska Warszawa/Modlin do Pafos. Połączenie na Cypr będzie obsługiwane z podwarszawskiego lotniska z częstotliwością 1 raz w tygodniu (w czwartki).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ciągłego rozwoju siatki rozkładowych i połączeń lotniczych w naszym porcie. Bez wątpienia połączenie do Pafos będzie cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych pasażerów, zwłaszcza warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski, dla których Lotnisko Warszawa/Modlin to port pierwszego wyboru. Już dziś nasi pasażerowie mają do dyspozycji wiele atrakcyjnych połączeń lotniczych, w tym wakacyjne kierunki czarterowe. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony naszego lotniska, które cały czas dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

Z okazji ogłoszenia nowych dodatkowych tras i wprowadzenia pełnego rozkładu lotów na lato 2020 Ryanair wprowadził specjalną promocję. Bilety w cenie już od 39 zł na podróż do końca stycznia dostępne są jedynie na Ryanair.com tylko do piątku (15 listopada).

Port Lotniczy Warszawa/Modlin znajduje się zaledwie 37 kilometrów od centrum Warszawy, w pobliżu drogi ekspresowej S7 i linii kolejowej Warszawa-Modlin. Siatka połączeń Ryanaira w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin obejmuje niemal wszystkie kraje UE, a także Ukrainę, Jordanię, Izrael i Wyspy Kanaryjskie, a od sezonu letniego zostanie wzbogacona o połączenie na Cypr.

Lotnisko Warszawa/Modlin jest pierwszym portem regionalnym w Polsce wyposażonym w system odprawy z użyciem bramek biometrycznych.

Kontakt: Marek Rymkiewicz, [email protected]

Partners