Skip to main content

Pierwszy rejs GRECOS odleciał z lotniska Warszawa/Modlin

A A A Drukuj

W dniu dzisiejszym (30 maja), wystartował z naszego lotniska pierwszy lot czarterowy na Kefalonię – największą z wysp Jońskich w Grecji. Na wspaniałe greckie wakacje, będzie można polecieć z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin dzięki jednemu z liderów wśród polskich touroperatorów – Grecos Holiday.

Pasażerowie lotu inauguracyjnego zostali obdarowani upominkami w postaci map i książek, prezentujących atrakcje turystyczne Grecji. Mieli również okazję skosztować  tradycyjnych greckich słodyczy.

W sezonie letnim 2019 loty na Kefalonię będą wykonywane przez Ryanair Sun raz w tygodniu, w każdy czwartek w okresie od 2 czerwca do 20 października.

Grecos Holiday to już trzeci touroperator, po TUI Poland i ITAKA, którego klienci będą mogli doświadczać uroków wakacji, podróżując na pokładach wyczarterowanych samolotów z Lotniska Warszawa/Modlin. Oprócz lotniczych wyjazdów do Kefalonii, Grecos Holiday szykuje swoim klientom kolejną niespodziankę. Już od 2 czerwca br. będzie można skorzystać z  propozycji wakacyjnych pobytów na Krecie (w okolicach Heraklionu). Loty na tym kierunku będą obsługiwane na lotnisku Warszawa/Modlin w niedziele.

Siatka połączeń czarterowych rozrasta się na Lotnisku Warszawa-Modlin w bardzo dynamicznym tempie. Z  ogromną satysfakcją witamy w naszym porcie GRECOS Holiday, kolejnego touroperatora i  mamy nadzieję, że jego oferta turystyczna z wylotem z Lotniska/Modlin okaże się hitem sezonu - mówi  Marcin Danił, Wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

Partners